Poradna pro regeneraci sil
přírodními prostředky

cara_2

 OBLASTI PŮSOBENÍ

 

meditace

MEDITACE: Pomocí meditace se dostaneme do stavu změněného vědomí (stavu Alfa), do tohoto stavu se normálně dostáváme na kratičký moment když večer usínáme a rano se probouzíme, stav je takový, že můžete sice slyšet projíždějící auto (jakoby zdálky) ale mozek se již tímto podmětem nezabývá. Tělo je těžké a již nelze vstát. Imunitní systém pracuje na 100% a tělo se samo léčí. Protože v tuto chvíli jsme sproštěni myšlenek a v hlavě i podvědomí je ticho a čisto, jedná se o ideální stav pro regeneraci těla, mysli a duše.

dychaniDECHOVÁ CVIČENÍ: Lze s jistotou prohlásit, že vetšina lidí nedýchá zprávně a neuvědomuje si to, ovšem tělo ano a to dosti důsledně, při nedostatečném přísunu kyslíku do krve ničíme sami sebe, proto se věnuji i této oblasti a učím lidi správně dýchat. Cvičení jsou jednoduchá, uvedu malý příklad: Lehnete si na podložku umístěnou na rovnou podlahu, ruce i nohy mírně od sebe, dlaně směřují nahoru, následuje hluboký nádech a výdech, nádech vytáhneme až po klíční kosti, jemně zatajíme dech a pomalu vydechujeme.

kamen

LÉČIVÉ KAMENY: Každý kámen má určité spektrum využití a to na léčení, jako amulet podle svého znamení, podle vyzařované energie (krystalické, nekrystalické) a na ochranu proti negativním energiím. Každý kámen má svou krystalickou mřížku, kterou nelze rozbitím kamene poškodit.

hypnozaHYPNÓZA: Jedná se o náročnou disciplínu, kterou nelze provozovat jen pro zábavu. Hypnozou lze léčit různá onemocnění, psychiku i nemocné tělo. V hypnoze lze hledat příčiny různých nemocí, či stavů mysli až do prenatálního věku.

Pro děti

Zaměřuji se samozřejmě i na naše nejmenší. Našim pokladům pomáhám například v oblasti psychiky a při rozvoji jejich křehkého imunitního systému.
Poradenské hodiny:
UT – od 9:00 do 17:00
ST – od 9:00 do 17:00
ČT – od 9:00 do 17:00
SO – od 9:00 do 13:00

 

Bez sjednaného termínu se doba čekání může prodloužit na několik hodin. Zvažte proto prosím rezervaci, děkuji.