logo_pismo_L_ftuzka_aura

.

.

éčím a dělám diagnostiku v oblastech psychiky i tělesných problémů. Léčím bolesti pohybového ústrojí i nemoci vnitřních orgánů. Používám přírodní prostředky jako jsou byliny, výtažky z rostlin, drahé kameny, krystaly a energie. Zabývám se dietologií a zdravou výživou. Praktikuji také hubnutí do podvědomí, které lze provádět i skupinově.

Mezi mé další činnosti patří hypnózy, heterohypnózy, určování diagnózy z aury a výuka meditace. Duševní práce vedou k sebepoznání a tím zvyšují obranyschopnost vůčí veškerým problémům.

Mezi nejžádanější terapie patří léčba psychických problémů bez jakýchkoli chemických látek a léků. Práce s pacientem spočívá v hledání příčin problémů, mazání negativního myšlení a dodání afirmací pro pozitivní myšlení. Uvolňovací technika spočívá v heterohypnóze a přechodu do přírodních podmínek. Vychází z poznatků, že všechny fyzické potíže pochází z psychických problémů – zátěže stresem, špatné životosprávy, nedostatku odpočinku apod.

Součástí léčení je doporučení minerálů, vitamínů a dalších látek, které mozek potřebuje – nejčastěji dopamin a serotonin. To umožňuje i velice efektivní léčení závislostí na různých látkách (alkohol, kouření, konzumace omamných látek).

baby_kruh
V návaznosti na odstranění psychických problémů tak dochází i k vyléčení fyzických problémů formou dalších technik.

Nezapomínáme ani na naše nejmenší. Malým dětem pomáhám například v oblasti psychiky, při rozvoji imunitního systému a při řešení tělesných problémů.

Postupy jsou mnohdy podobné jako u dospělých ale upraveny s ohledem na věk dítěte. Důležitá je však především prevence, správná strava a začít včas u dětí pěstovat návyky.

Pomocí citlivého přístupu, správného stanovení diagnozy a součinnosti rodičů se dá dosáhnout opravdu překvapivých výsledků a zcela změnit život k lepšímu.


propiska