Něco o mněpracovni

K alternativní medicíně mě to „táhlo“ již v mládí, ale jak to v životě bývá, věnovat jsem se jí mohla naplno až v pozdějším věku. Fascinují mne možnosti, které nám nabízí příroda k udržení zdraví i léčbě a prevenci. Alternativní medicínu aplikuji ve své poradně pro regeneraci sil přírodními prostředky.

Znalosti o fyzickém těle jsem získala studiem patologie v Praze, to mi pomohlo prostudovat lidské tělo opravdu důkladně, studiem farmakologie (obor společný lékařům i farmaceutům) jsem si rozšířila a potvrdila své dřívější znalosti o působení bylin. Dále jsem vystudovala obor psychologie (je potvrzeno, že psycholog či psychoterapeut může například velmi ovlivnit dobu rekonvalescence a následky pooperačního hojení nebo množství spotřebovaného anestetika při operaci), která je mostem mezi fyzičnem a duševnem.

Hypnoza, čakry, hospodaření s vlastní energií, působení jiných sil (o čemž se však musí přesvědčit každý sám), diagnóza z aury, výuka meditace a další disciplíny, které ovlivňují, respektive odhalují duševní a fyzické zdraví člověka, jsou obory, za jejímž studiem jsem cestovala a pobývala v klášterech v Asii, u samotných mistrů budhistů na dálném východě a šamanů indiánu v Americe.

Tajemná krajina v okolí obce Prameny a Kladská, plná mokřadů, rašelinišť, bublajících pramenu a rybníků s vodou zabarvenou temnými tóny, mě natolik očarovala, že jsem nemohla učinit jinak, než se zde usadit a trvale žít. Svůj podíl na tomto rozhodnutí má také geologie a geomorfologie zdejšího kraje, je zde zvláštní až obdivuhodná energie, znásobená právě zdejším podložím (vulkanické horniny třetihorního stáří).

Můj podpůrný tým

Nejsem samozřejmě na vše sama, mám svůj „tým“, který mi pomáhá zvládat náročné dny a dokáže mi pomoci při nabírání čerstvých sil pro další práci. Pravda, není to zcela typický tým, možná bude někdo překvapen jeho skladbou, ale o to víc si zaslouží uznání.

?php echo $value->post_title; ?>

Lady

Vycítí negativní energie v těle , ihned si lehne na postižené místo.

?php echo $value->post_title; ?>

Oliver

Sleduje "neviditelné", citlivě vnímá co se odehrává v lidském těle.

?php echo $value->post_title; ?>

Jesi

Všude je, vše pozoruje, každého prověří a je-li třeba, umí být ostrá.

?php echo $value->post_title; ?>

Barča

Sleduje nás z jiných sfér a poklidně přemitá o tom, co vše se zde děje.